Hokejově střídali: Michal Dubský, Miroslav Dubský, Lubas, Beneš,
Branky: 42. Hradecký
Rozhodčí: Rychtár, Doška, Horváth
20 diváků

Po čtrnácti dnech se chlapci postavili k mistrovskému utkání. Herní pauza byla znát. První část utkání se nám nepovedla. Chlapci působili zakřiknutě, nebojovali, hráli jsme pomalu. Přesto jsme si vypracovali tři jasné šance ke vstřelení branky. Hradecký měl dvě, ta první ve 12. minutě byla jasná. Po přihrávce Horvátha se řítil sám na branku, ale zakončil do domácího, stojícího gólmana. Ve 22. minutě Hradecký našel před brankou volného Fialu, ale ten z malého vápna vysoko překopl. Do poločasu se ještě dostal za obranu hostů Rohrbacher, ale ani ten neuspěl.

O poločase jsem vedl k chlapcům čtvrthodinový proslov, došlo k mytí hlav. Výsledkem byl nástup jiného mužstva do druhé půle. S počátečním hvizdem jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a ve 42. minutě jsme vstřelili branku, jak se později ukázalo v utkání jedinou. Ještě před tím ve 37. minutě, běžel Šklíba sám na gólmana, ale zakončil vedle. Ve zmíněné 42. minutě založil akci Horváth, posunul na Trana, ten ligovou nahrávkou našel sprintujícího Hradeckého, který se vykoupil krásnou ranou na zadní tyč domácí branky 0 – 1. O té chvíle jsme drželi otěže pevně v rukou, jen s koncovkou jsme byli na štíru. Domácí měli možnost srovnat v poslední minutě utkání. Těsně před hranicí pokutového území fauloval Birka. První pokus domácího hráče skončil na břevně, rozhodčímu se však nelíbilo postavení naší zdi a nechal volný kop opakovat. Druhý pokus skončil v rukavicích Laštovky a rozhodčí utkání ukončil.

Hodnocení:
Dnes jsme zaslouženě vyhráli, při vší úctě k soupeři musím říct, že bychom měli takového soupeře porazit větším rozdílem. Máme problém s koncovkou, o čemž svědčí 26 vstřelených branek z 12 utkání. Také máme problém s koncentrací, pokud hrajeme venku, tak se nám nedaří začátky utkání. Dalším problémem jsou hlavy hráčů, již při rozcvičení pokukujeme po soupeři, jestli náhodou ten a ten není větší než my… To byl příklad i dneška. V přestávce nikdo nebyl zpocený, špinavý, přestože byl těžký blátivý terén. Mrzí mě, že v poločase musím být na chlapce tvrdý. Jsem rád, že kluci urvali důležité body i za ně, vím, že sledují tabulku. Pokud v posledních třech zápasech budou bodovat, mají i šanci na podzimní třetí místo v kraji, a to by byl pro tuto partu velký úspěch. Dnes bych vyzvedl výkon Petra Koštrny, který vynikal bojovností nad ostatní aktéry utkání.