Budoucí zápas

Minulý zápas

Netradiční střelci rozhodli o třech bodech pro Baník

Laštovka
Suchánek - Rohrbacher – Pospíšil – Koštrna
Hradecký - Horváth – Tran - Fiala
Birka – Michal Dubský

Hokejově střídali: Míra Dubský, Lubas a Beneš, na lavici zůstal Šklíba Branky: 35. Lubas, 60. Michal Dubský
Rozhodčí: Halámek, laik, Hradecký
40 diváků

Utkání bylo přeloženo na neděli z důvodu účasti Baníku na sobotním utkání HET ligy v Mladé Boleslavi. A na hostech to bylo znát. Působili unaveným dojmem a než se rozkoukali, musel Laštovka bravurním zákrokem hasit šanci domácích. Pro domácí to byla poslední gólová šance, parodoxně, běžela totiž 5. minuta utkání. Baníkovská mašina se začala rozjíždět.

V 16. minutě našel mezi stopery Rohrbacher, dnes na hrotu hrajícího Birku, ten po krásném uvolnění nastřelil tyč. Ve 26. minutě vybídl Horváth na levém křídle sprintujícího Hradeckého, jeho ránu vytlačil výborným zákrokem domácí gólman na rohový kop. O chvilku měl možnost Tran, ale nebyl dost důrazný. A když se neujala Horváthova střela z volného kopu, vypadalo to, že do přestávky branka nepadne. Jenže hosté dostali v poslední minutě možnost kopat od rohového praporku. K míči se postavil Hradecký, našel Pospíšila, ten mu vrátil a následný centr před brankou šikovně tečoval Lubas a hosté vedli 0 – 1.

Branka do šatny nalila více sil hostům a byla jen otázka času, kdy vstřelí pojišťovací branku. Ta přišla po hodině hry. Hradecký si vyměnil míč s Tranem, poté našel na hranici vápna Michala Dubského, který krásnou ranou vstřelil stejně jako první střelec, svou první branku v kategorii starších žáků. Hosté poté utkání v klidu dohráli.

Hodnocení trenérů: Kluci ukončili velmi náročný týden vítězstvím, a my jsme rádi. V týdnu měli tři tréninkové jednotky, ve čtvrtek turnaj škol. V sobotu jsme se vrátili v noci z návštěvy Mladé Boleslavi, kde jsme byli na exkursi a poté na ligovém utkání. Navíc jsme opět šetřili zraněného stopera Šklíbu. Na jeho místo se postavil Rohrbacher, kterému se poslední utkání nepovedly. S nelehkým úkolem si dnes poradil a obranná čtveřice Suchánek, Pospíšil, Rohrbacher, Koštrna, ve spolupráci s jistým Laštovkou, fungovala velmi dobře. Do záložní řady jsme vedle technického Horvátha postavili běhavého Trana a na hrot posunuli Birku, který byl cítit. Hradecký si přešel na levou a dnes to byl jednoznačně rozdílový hráč. Připravil obě naše branky. První pro Petra Lubase, který šikovně tečoval jeho centr a druhou po parádní akci pro Michala Dubského. Pro oba hráče to byla první branka v sezoně. Oba se perou o místo v sestavě, tak doufáme, že to pro ně bude povzbuzení do dalšího tréninku. Chlapci dostali v pondělí volno, odpočnou si, protože o víkendu je čekají dva domácí zápasy. V sobotu se Solnicí a v neděli dohrávka s Borohrádkem. Dnešní vítězství nechť je pozvánkou na tento dvojzápas.