Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

sestava: Volhejn,Těžký Matěj,Těžký Martin, Mádle, Schneider, Kotyk, Ondráško, Gottwald, Skála T., Pek, Těžký Josef

Žacléř vstoupil do utkání velmi aktivně a hladově, a to i přes to, že opět chybělo 6 borců ze základní sestavy! Ve 2. min. byl sám před domácím gólmanem Skála, ale v jasné gólové situaci brankáře nedokázal „prostřelit“. Už ve 12. min. lánovský ukazatel vysílal skóre 0:3, o góly se postarala trojice Skála Tomáš, Kotyk Radek a Těžký Pepa. Všechny střely a polo-střely byly dobře mířené - do spodní části branky.

Zdálo se, že se Lánov zhroutí a my jim do poločasu „dáme“ další 3 góly, ale opak byl pravdou… Baník byl sice po celý zápas lepší na míči, ale nechal si dát do poločasu úplně zbytečně 2 góly!

O všechny 3 góly domácích se postaral Petr Foubík.

Domácí záložník utekl kolem autové čáry a poslal míč na druhou stranu vápna, na úplně volného Foubíka. Ten míč „uklidil“ k tyči do proti pohybu gólmana Volhejna… Ve 42. min. proměnil Pepa Těžký samostatný nájezd a navýšil tak skóre hostů… Baník sice korigoval hru, ale minutu před koncem opět inkasoval. Situace jako přes „kopírák“, opět si naši hráči nechali utéct stejného hráče ze stejného místa a opět nahrával stejnému spoluhráči… Volhejn sice po přihrávce skočil, ale smolně mu míč přeskočil celou dlaň a doskočil až na špatně pokrytého Foubíka. Ten jen dorazil do prázdné branky - 2:4.

V kabině nebylo nouze o hlasitou diskuzi, bylo si opravdu co říct k první půli.
Žacléř přidal další gól až v 64. min. a to po pěkném individuálním sólu v podání Martina Těžkého. Tento sváteční střelec vystřelil přesně k tyči a vytáhlý brankář Lánova se natahoval marně…
O 5 min. později se opět přihlásil o slovo mladý „hattrickový“ hráč Foubík. Opět chyba v obraně… Útočník dostal centr za obranu a v tváří tvář Volhejnovi zachoval chladnou hlavu a poslal míč na vzdálenou tyč - 3:5.

Baník si ke konci zápasu v obraně i ve středu zálohy počínal zkušeně a z toho vyústila šestá branka. Ondráško dostal do vápna milimetrovou přihrávku od Mádleho, a střelou levačkou k tyči změnil skóre na - 3:6.
V 84. min. byl faulován ve velkém vápně Hošek junior a na světě byla penalta. K pokutovému kopu se postavil nečekaně gólman Volhejn. Ten s přehledem proměnil a dokončil finální výsledek na 3:7.
Opět se hrálo v jiné sestavě, ale Baník se s tím dokázal vypořádat a nadělil Lánovu 7 gólů! Je ale pravdou, že brankář Volhejn dostal po velmi dlouhé době v jednom zápase 3 góly!

Muž zápasu: Pepa Těžký
Deník Sport: Kotyk, Skála a Mádle