Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

sestava: Volhejn(B), Mádle, Fidranský, Herman, Těžky M., Pek, Ondráško, Skála T., Kotyk, Kovačík, Brožek

Žacléř je na domácí půdě "téměř" k neporažení a taky má pořádně "nabito"! Jako první odnesly Jánské Lázně (10:0) a teď Hajnice (12:0).

Baník během chvilky zjistil, že Spartak bude téměř neškodný a tak chuť si zastřílet a navýšit skóre v tabulce bylo lákavé. Opět nebudu hodnotit jednotlivé akce, ale za zmínku stojí vydařená premiéra Martina Fidranského s dvěma góly a hattrick našeho nejlepšího střelce Romana Kovačíka ml.

Hajnice měla pouze dvě příležitosti vstřelit branku domácímu mužstvu. První byla v 1. poločase, ale samostatný nájezd útočník Hajnice trestuhodně zazdil střelou cca 2,5m od branky! Druhá šance Spartaku byla v 2. poločase. Nepříjemnou ránu ze strany v pohodě zlikvidoval domácí brankář...

Baníček po celém zápase dominoval jak herně, tak střelecky. Diváci se bavili kanonádou a střídáním slečny pomezní (vyčerpání těla). Fanoušci i nezávyslí lidé z okolních vesniček, obcí zjistili, že Baník je letos kvalitativně úplně jinde, než ostatní týmy OP!

Ve středu 12.9. od 17:00 hraje Žacléř první kolo MATTONI okresního poháru ve Volanově!