JAKO 1. B třída mužů - skupina A

Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

V předkole jsme měli respekt z Č. Skalice, tentokrát byl respekt ještě větší. Olympia nabitá posilami, v přípravě porazila divizní Dvůr Králové 2:0 a Trutnov 6:0.

Navíc kvůli budování nového zavlažování jsme nemohli využít domácí prostředí. Zápas jsme odbojovali, podali disciplinovaný výkon, přesto to chvílemi byl docela "točák".

Výsledek je pro nás více než uspokojující. Dva dobré přípravné zápasy teď jen přenést do mistrovských soutěží.

Děkujeme Bohuslavicím za výborně připravené hřiště a zázemí.

Branky : 24. Ondráško, 43. Pek, 69. Cvik - 56. Sedláček, 81. Valeš

Po první půli jsme mohli klidně vést o 3 branky, ale nedokázali jsme lépe zakončit. Soupeř neměl vůbec nic. V druhém poločase nás hosté zatlačili a my jsme hrozili z brejků. Jsme rádi, že nám první zápas po 5 měsících takhle vyšel.

Baník po postupu do dalšího kola čeká ambiciózní tým FC OLYMPIA HK 1901 hrající Krajský přebor !!!

V Žacléři se pracuje na novém zavlažování a tudíž zápas se odehraje v nedalekých Bohuslavicích.

Zápas se koná 9.8.2020 od 17:30 na hřišti v Bohuslavicích.

Po dlouhé přestávce způsobené nemocí COVID-19 se konečně opět můžeme těšit na fotbalové utkání, které se koná v Žacléři.

2.8.2020 od 18:00 Baník přivítá účastníka 1.A třídy. Soupeřem bude SK Česká Skalice.