Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

sestava: Volhejn(B), Šimočko, Mádle(C),Herman, Těžký M.,Ondráško, Skála M.,Skála T.,Kovačík ml.,Kotyk,Gottwald

"Sokolíci" z Volanova se chtěli na Baník vytáhnout. Volanov se sympaticky nebal hrát. Od gólmana, přes celou zálohu až po útočníka... Ale nikdo z nich prvních 15 min. nenašel na naši obranu a gólmana recept.
V 18. min. měl Žacléř velkou šanci, po pěkné nahrávce od Kotyka - si to M. Skála sám pádil směrem k Volanovskému gólmanovi, ale ten opakovaně selhal v zakončení a gólman si připsal první a důležitý zákrok!

O pár minutek déle se o slovo přihlásili domácí. Baník udělal chybu v záloze a obrana nestihla v čas zareagovat a tak si to útočník pádil sám na Volhejna. Střela sice mířila doprostřed branky, ale žacléřský gólman pohotově střelu vyrazil a podržel své mužstvo za stavu 0:0. Za 5 minut měl Volanov opět dobrou šanci skórovat, ale prudký centr ze strany "jen" proletěl vápnem a nikdo naštěstí na míč nedosáhl.
Ve 40. min. se krásně ze strany uvolnil Ondráško, ale slabou střelou po zemi nechal akorát vyniknout domácího gólmana. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase byl Baník aktivnějším mužstvem a diktoval hru. Volanovu pomalu docházely síly a ti hráči, kteří dělali trochu problémy, už nebyli nebezpeční... Pouze jediná šance Volanova byla k mání, ale gólman Volhejn míč vyrazil nad sebe na roh... V 53. minutě propadl míč až k osamocenému T. Skálovi, ale ten z velkého vápna nedokázal poslat míč do prázdné branky! Roman Kovačík kterého celý zápas "zdvojovali" a hráli "osobku" byl dvakrát ve správný čas na správným místě!

První gól padl z akce kdy P. Ondráško poslal střílenou přihrávku po zemi do vápna a Kovačík si naběhl proti míči a poslal míč do sítě - 0:1!

Za pár minut padl další gól. Martin Skála zachytil míč a obratem poslal krásný táhlý centr na bráchu, ten ve skluzu zakončoval, ale gólman míč vyrazil pouze před sebe, kde už číhal Kovačík a ten v zakončování problém nemá 0:2!
V 83. min. se elegantně uvolnil Ondráško a z velkého vápna poslal tvrdou střelu, ale gólman (muž zápasu Volanova) předvedl výborný zákrok. V samotném závěru, před konečným hvizdem se dostal do zakončení sváteční střelec Herman, ten vyslal nechytatelnou střelu, ale pouze do břevna.

Muž zápasu: Roman Kovačík

Deník Sport: Šimočko, Ondráško a Tomáš Skála