Poz Tým O VG/OG B

Budoucí zápas

Minulý zápas

sestava: Volhejn, Baše, Mádle, Těžký M., Herman, Ondráško, Kotyk, Brožek, Kovačík, Pek, Těžký P.

Na velmi pěkném trávníku ve Rtyni si chtěl Žacléř výhrou pojistit druhé místo. Jenže náš fotbal není poslední dobou vůbec pro soupeře nebezpečný… I když od první minuty měl Žacléř navrch, ale jak už z mých komentářů víte, dát gól je u nás problém číslo jedna!

Míč stále končil někde v místním houští, anebo v rukavicích obou brankářů... Hráli jsme dopředu spíše na náhodu a i hra obou celků byla taková "nakopávaná". Možná stojí akorát za zmínku mini akce, kdy ze strany běžel hráč Rtyně a silnou střelou zamířil do perfektně oholené levé tváře gólmana Davida. Tento „knockout“ by položil i slavného boxera Wladimira Klitschka… Na rány jsem zvyklí, tak během dvou sekund jsem byl zase naprosto v pořádku! :)
Nikdo si jinak vyloženou šanci v prvním poločase nevytvořil a tak se šlo do kabin o poločase za stavu 0:0 (střely na branku 1:1).

Ve druhé půli měl spíše opět míč na svých kopačkách Žacléř , snažil se kombinovat a posílat centry ze strany a vstřelit aspoň nějaký gól, ale nic se z toho neuskutečnilo. Za zmínku stojí jen tyto dvě akce. Vali se po přihrávce od kolegy náčelníka Radka opřel z dobrých 30 metrů a míč z Evropské ligy jen těsně minul pravou tyč… Druhou šanci jak vstřelit gól měl na kopačce Roman alá Kovačič, byl to souboj „jeden na jednoho“. Gólmana si chtěl „lišácky a vyčůraně“ položit na zem a pak jen zlehka zakončit… Ale gólman Rtyně mu na špek neskočil, svůj balanc vybral dobře a míč v pohodě chytil… Tady měl Roman šanci spíše řešit prudkou střelou k tyči, tak snad příště!
Běžela 86. minuta, kdy po zbytečném faulu Patrika u autové čáry kopala Rtyně volný přímý kop. Míč letěl kolem dvou členné zdi, kde měli naši borci zakročit, ale míč propadl do malého vápna a ve zmatku a po několika odrazech sem a tam nakonec míč doskočil až do branky.

Žacléř chtěl okamžitě vyrovnat, byl i aktivnější (ale tohle mělo přijít dříve), ale do vyložené šance se už nedostal… Rtyně už to hrála na "sedláka". Kopala mičudu do nebes a do svých opilých vulgárních fanoušků! A proto výsledek je jaký je… Remíza by tomuhle ne moc pěknému zápasu slušela víc! Pro nás velká ztráta, i když si držíme stále 2. místo + máme zápas k dobru…

Muž zápasu: ......